قوانین و مقررات سایت

1 – هتل فقط به درخواست هایی که از طریق این سایت ثبت میشود رسیدگی خواهد کرد و مسئولیتی در برابر سایر سایت ها نخواهد داشت.

2 – صرفا داشتن شماره رزرو حقی برای مسافر ایجاد نخواهد کرد و مسافر حتما باید بعد از پرداخت رزرو رزرو خود را به حالت قطعی در آورد.

3 – در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در سایت سریعا مراتب را به هتل اطلاع دهید.

4 – بعد از قطعی کردن رزرو ملاک هتل صرفا داشتن شماره رزرو می باشد.پس حتما شماره رزرو را تا ورود به هتل به همراه داشته باشید.

5 – کنسلی رزرو به صورت اینترنتی امکان پذیر نخواهد بود . و بعد از اجرای قانون کنسلی و درخواست مهمان پول به حسابی که از آن به حساب هتل واریز شده مرجوع خواهد شد.


قوانین و مقررات رزرو اتاق

بخش یک : شرایط انجام رزرو

 1. پس از ارائه درخواست اولیه و اعلام مبلغ پیش پرداخت توسط هتل، متقاضی می بایست در مهلت زمانی تعیین شده، نسبت به واریز وجه به حساب بانکی هتل اقدام و فیش واریزی یا حواله بانکی (شامل واریز نقدی به حساب، انتقال کارت به کارت در شبکه شتاب و یا پرداخت آنلاین) را به شماره تماس هتل نمابر و یا ایمیل نماید.
 2. هتل موظف خواهد بود پس از دریافت تصویر فیش بانکی (و یا دریافت تاییدیه الکترونیکی بانکی) و انجام رزرو، نسبت به تائید مبلغ حواله وصول شده و یا فیش واریزی و ارائه برگ تایید رزرو به میهمان اقدام نماید.
 3. رزروهای بدون پیش پرداخت و یا بدون مکاتبه رسمی و کسب تاییدیه هتل فاقد اعتبار می باشد و هتل مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
 4. هتل درخصوص جاماندن یا تاخیر و لغو وسیله سفر میهمانان هیچگونه مسئولیتی نداشته و در صورت عدم مراجعه میهمانان در روز مقرر به هتل مشمول شرایط ابطال و انصراف از رزرو خواهد شد.
 5. در صورت رزرو در قالب تور مقررات خاص تور در هتل اعمال خواهد شد.
 6. برابر با تعرفه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افراد زیر 2 سال از پرداخت هر گونه هزینه معاف، افراد بین 2 الی 6 سال خردسال محسوب می گردند و قیمت نفر اضافه برای خردسالان نیمه بهاء و برای افراد بالای 6 سال نرخ به طور کامل محاسبه خواهد شد.
 7. به نرخ های هتل 9% مالیات بر ارزش افزوده اضافه می شود، در صورت افزایش نرخ مالیات ما به تفاوت نرخ دریافت می گردد.

بخش دو : شرایط پذیرش

 1. ساعت ورود به هتل ملاک محاسبه نبوده و ساعت تخلیه اتاق قبل از ساعت 14 ظهر و تحویل اتاق بعد از ساعت 14 می باشد.
 2. میهمان می بایست درهنگام ورود به هتل برگ تایید رزرو و اصل فیش یا حواله بانکی (چاپی و یا الکترونیکی) را به مسئول پذیرش ارائه نماید.
 3. همراه داشتن شناسنامه عکس دار میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی و مقررات هتل الزامی است
 4. در صورت درخواست میهمان جهت افزایش زمان اقامت تا ساعت 18 ، معادل 50% و پس از آن هزینه کامل اقامت یک شب از میهمان دریافت می گردد.
 5. در صورتیکه میهمان قبل از ساعت 14 مراجعه نماید ، هتل وظیفه ای در قبال ارائه اتاق نخواهد داشت و تنها در صورت امکان و خالی بودن اتاق میتواند همکاری لازم را داشته باشد.
 6. هتل در خصوص جهت، طبقه، رنگ و طرح اتاق هیچگونه مسئولیتی ندارد و شماره اتاق هنگام ورود میهمان به هتل توسط پذیرش تعیین می شود.
 7. در صورت اقامت افراد بیشتر از ظرفیت مشخص شده هر اتاق، شامل پرداخت هزینه نفر اضافه بوده و منوط به دریافت تخت یا سرویس اضافه نمی باشد..
 8. میهمان موظف است در پایان اقامت رزرو شده نسبت به تخلیه اتاق در ساعت مشخص توسط هتل اقدام نماید و در صورت تمایل به تمدید، با هماهنگی و توافق پذیرش هتل ممکن خواهد بود.

بخش سه : لغو یا تغییر رزرو

 1. لغو رزرو تا 72 ساعت قبل از تاریخ ورود به هتل امکان پذیر می باشد و بعد از آن شامل جریمه بدین صورت خواهد شد تا 48 ساعت قبل از ورود 50 درصد اقامت شب اول کسر خواهد شد.تا 24 ساعت قبل از ورود 75 درصد اقامت شب اول کسر می شود و از 24 ساعت به بعد یک شب کامل اقامت اتاق کسر خواهد شد.

  در صورتی که رزرو انجام شده به دلایل زیر توسط هتل لغو گردد، کلیه وجه دریافتی از میهمان بدون اخذ هرگونه هزینه ای به وی مسترد خواهد شد :
  • دلایل امنیتی دولتی.
  • عدم سرویس دهی هتل به علت موارد فورس ماژور مانند قطع برق، آتش سوزی و …
  • قرار داشتن در لیست سیاه.
 2. هتل تنها در تاریخ ورود رزرو، اتاق را جهت میهمان خالی نگه می دارد و در صورت عدم مراجعه میهمان تا ساعت 12 روز بعد، رزرو کنسل گردیده و هزینه آن معادل یک شب کامل به تعداد اتاق های رزرو شده کسر میگردد.
 3. چنانچه بعد از انجام رزرو، نرخ اتاق ها و خدمات درخواستی در هتل تغییر نماید رزروکننده موظف است ما به التفاوت هزینه اتاق و خدمات جانبی اعلام شده را پرداخت نماید.

رزرو آنلاین