راهنمای رزرو

برای رزرو اتاق در سایت ابتدا باید به قسمت رزرو مراجعه کنید شما میتوانید از دکمه رزرو اتاق در صفحه اصلی استفاده کنید. یا با کشیدن به سمت پایین اسلایدر ابتدای صفحه به آن دسترسی پیدا کنید همچنین این عملکرد از منوی سمت راست موجود در صفحه اول نیزقابل استفاده می باشد.

بعد از ورود به صفحه رزرو شما با یک صفحه سه بخشی روبرو خواهید شد که به ترتیب توضیح داده خواهد شد.

بخش اول رزرو مهمان :

این بخش برای آن دسته از مهمانانی طراحی شده که تمایل دارند بدون واسطه و مستقیم از خود هتل رزرو خود را انجام دهند برای این کار کافی است فرم مربوط را تکمیل و ارسال نمایید این نکته نیز قابل توجه است که در صورت درخواست بیش از یک اتاق لازم است تعداد نفرات به صورت دقیق وارد شده و یه اتاق به صورت نمونه انتخاب گردد و در قسمت توضیحات درخواست به صورت دقیق نوشته شود.بعد از ثبت فرم یک پیغام موفقیت آمیز بودن رزرو به شما نمایش داده خواهد شد همچنین یک شماره رزرو به شما اختصاص میابد که شما حتما برای پیگیری های بعدی باید شماره را در جایی یاداشت فرمایید.

بخش دوم رزرو آژانس:

برای سهولت و سرعت در رسیدگی به درخواست های همکاران محترم یک بخش رزرو اختصاصی به نام رزرو آژانس درسایت طرحی شده است.همکاران برای دریافت بهتر خدمت همچنین برخورداری از تخفیفات سایت می بایست از این طریق درخواست های خود را ثبت کنند. بدین گونه که ابتدا باید با هتل تماس برقرارکنند و درخواست کد آژانس یا همان کد اشتراک در سایت را داشته باشند.بعد از دریافت کد میتوانند به صفحه ثبت درخواست وارد شوند و درخواست خود را مانند مورد بالا ثبت کنند.بعد از تایید هتل کانفرم به روشی که با هتل هماهنگ شده برای آن ها ارسال میشود.

بخش سوم پیگیری رزرو:

در این بخش مهمان ها و آژانس ها میتوانند درخواست های خود به روش های زیر پیگیری کنند.

مهمانان محترم پس از ثبت رزرو و دریافت کد رزرو در روزهای کاری و ساعت های اداری در کمتر از یک ساعت درخواست آنها بررسی و به یکی از حالت های زیر پاسخ داده میشود.

1- آماده پرداخت: که رزرو تایید شده و باید برای قطعی شدن آن مبلغ تاییدیه واریز گردد.

2- رزرو قطعی : رزرو قطعی شده و در سیستم هتل ثبت شده است.

3- عدم وجود ظرفیت : که هتل در آن تاریخ  فاقد جای خالی است و باید زمان دیگری را امتحان کنید.

4- تماس گرفته شود: بعضی از موارد درخواستی شما موجود نیست یا اشکالی در ثبت فرم وجود داشته که بعد از تماس و رفع مشکل رزرو شما به یکی از موارد بالا تغییر خواهد کرد.

همکاران محترم نیز با توجه به روش رزرو میتوانند بعد از دریافت شماره رزرو پیگیری های لازم را انجام دهند.


رزرو آنلاین