امکانات

صبحانه رایگان

وعده صبحانه در این هتل به صورت بوفه شامل 20 نوع صبحانه سرد و بیش از7 نوع صبحانه گرم با تنوع فراوان به صورت رایگان می باشد لازم به ذکر است ساعت سرو صبحانه در این هتل 8 تا 10 صبح میباشد. همچنین لازم به ذکر است استفاده نیز برای عموم آزاد است.

صندوق امانات

این هتل با داشتن صندوق امانات آماده است تا از وسایل با ارزش شما مانند پول اسناد طلاجات و دیگر اشیاء گرانبها از ابتدای ورود شما به هتل تا رمانی که هتل را ترک میکنید مراقبت کند.

لاندری

یکی از خدمات هتل منجی، واحد لاندری می باشد که با مجهزترین دستگاههای اتوماتیک مربوط به شستشو و اتوی البسه و با بکارگیری آخرین متدهای روز دنیا و استفاده از مرغوبترین مواد شوینده و پرسنل با سابقه و مجرب در این رشته و با رعایت کامل اصول بهداشتی، آماده خدمت رسانی به میهمانان گرامی می باشد. این واحد علاوه بر شستشوی کامل و ضدعفونی تمامی موارد مورد استفاده میهمانان از جمله ملحفه ها، روبالشتی ها و پتوهای داخل اتاقها و استفاده از غلطک پیشرفته ویژه اتوی ملحفه ها و پرده های اتاق، تمامی البسه رسمی و غیر رسمی میهمانان مقیم را نیز در اسرع وقت بر اساس خواسته میهمانان مورد آبشویی، خشکشویی، اتوی بخار و غیره قرار داده و به طور کاملا” بهداشتی در کاور مخصوص درب اتاق تحویل میهمانان محترم می نماید.

زمان تحویل فوری جهت لاندری کامل - 2 ساعت تحویل عادی لاندری کامل - 4 ساعت تحویل اتو - 30 دقیقه

ساعت کار 08:00 الی 16:00

تاکسی سرویس

تاکسی سرویس هتل منجی با برخورداری از انواع ماشین های روز علاوه بر انجام ترانسفرهای استقبال و بدرقه با برگزاری تورهای نیم روزه در مناطق گردشگر پذیر آماده خدمت رسانی به شما زائرین امام مهربانی ها می باشد .از جمله تورهای تابستانی هتل منجی میتوان به مراکز خرید الماس شرق ویلاژ توریست بازار بعثت طرقبه و مراکز زیارتی مانند حرم امام زادگان یاسروناصر و مناطق تفریحی مانند منطقه ییلاقی شاندیز کوهستان پارک پارک جنگلی اشاره کرد که در دو نوبت صبح و بعدظهر اجرا می شود.

واحد ماساژ

واحد ماساژ هتل در طبقه 2- آماده ارائه خدمات به میهمانان هتل منجی می باشد.کارکنان این واحد آموزش های علمی و عملی را گذرانده و دارای مدارک بین المللی میباشند.شایان ذکر است امکان ارائه خدمات ماساژ به همراه مجموعه آبی نیز فراهم آمده است.از جمله ماساژهای قابل ارائه در این مجموعه میتوان به ماساژ سوئدی روسی تایلندی ماساژ سنگ داغ ماساژ شیر وعسل ریلکسیشن و چندین نوع دیگر اشاره کرد.

پارکینگ رایگان

این مجموعه پارکینگ مجزا با ظرفیت 10 ماشین مخصوص مسافرین هتل به صورت رایگان آماده خدمت رسانی به آن دسته از مسافرینی است که وسیله شخصی خود را برای مسافرت انتخاب میکنند.

خانه داری 24 ساعته

این هتل افتخار دارد جهت راحتی شما با داشتن پرسنل مجرب خانه داری برای رفع نیازها و کمبود های اتاق ها به صورت 24 ساعته اماده اجرای درخواست های شما مسافرین عزیز می باشد.

بل من

به منظور رفاه شما میهمانان گرامی، نیروهای کارآزموده هتل منجی مسئولیت حمل وسایل و چمدانهای شما، در هنگام ورود به هتل تا درب اتاق و در زمان خروج از هتل را عهده دار هستند.

و میهمانان محترم می توانند هرگونه درخواست کمک در حمل ونقل وسایل خود را به این واحد اعلام تا در اسرع وقت توسط پرسنل این واحد خدمات رسانی گردد.

اینترنت رایگان

برای راحتی مسافران هتل منجی اینترنت پرسرعت در تمام هتل راه اندازی شده و مسافران محترم میتوانند برابر ضوابط مقرر شده از آن به صورت رایگان بهره ببرند.400 مگابایت ابتدایی آن برای هر اتاق رایگان می باشد.و درصورت نیاز مسافران این حجم قابل شارژ مجدد می باشد.

مینی بار

اتاق های این هتل برای رفاه حال زائرین دارای مینی بار در یخچال خود میباشد همچنین امکان شارژ آن توسط واحد خانه داری امکان پذیر میباشد.


رزرو آنلاین